Zakończenie i podsumowanie projektu II Skawińskie Spotkania z Historią

W ostatni piątek, 15 grudnia 2017 r., w ratuszu miejskim w Skawinie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu pn. II Skawińskie Spotkania z Historią. W imieniu głównego organizatora, którym było Galicyjskie Towarzystwo Historyczne, podziękował wszystkim zaangażowanym Instytucjom, Dobrodziejom oraz Wolontariuszom wiceprezes GTH, Leszek Kapłon. Głos zabrali również wszyscy zaproszeni Goście. Poniższa galeria zdjęć – dzięki uprzejmości Pana Witolda Grabca.

Podczas podsumowania odbył się krótki wykład dr. Dariusza Dyląga pn. Bohater spod Rokitny, z którego prezentujemy kilka wybranych slajdów:

Odbyła się również promocja wydawnictwa pokonferencyjnego pt. Szarża pod Rokitną 1915, z której prezentujemy najważniejsze strony:

Miała także miejsce projekcja krótkiego reportażu filmowego z II Skawińskich Spotkań z Historią, a na koniec – z podziękowaniami od GTH dla Niezależnego Związku Harcerstwa "Czerwony Mak" ze Skawiny – odśpiewano wspólnie Modlitwę Harcerską i wręczono stosowne dyplomy.